![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
16:24, 21 грудня 2018 р.
В Новомосковську стартував обласний турнір з футзалу
![В Новомосковську стартував обласний турнір з футзалу В Новомосковську стартував обласний турнір з футзалу](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Новомосковську 21 грудня стартував щорічний обласний турнір з футзалу пам’яті полковника Олександра Сучкова. Традиційно змагання проходять напередодні Нового Року.
Як повідомив нашому кореспонденту директор Новомосковської дитячо-юнацької спортивної школи Євген Іщенко, цього року турнір триватиме три дні. Змагатимуться 6 команд. Учасники – хлопці віком від 9 до 11 років.
Урочистого відкриття не планували, так як команди – учасники приїздять в різні дні. Так зручніше, – додав керівник спортивної школи. Натомість, - зазначив він, 23 грудня урочисто закриють змагання та нагородять переможців.
Євген Іщенко також проінформував, що в змаганнях візьмуть участь юні футболісти з Дніпропетровська, Новомосковського району, Кам’янського, Тернівки, Синельникова та Новомосковська.
Розпочнуть турнір команди Синельникова та Тернівки 21 грудня.
Довідково: полковник Олександр Сучков – командир 195 Стрілкової дивізії, яка в вересні 1943 року звільнила Новомосковськ від німецько - фашистських загарбників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...