• Головна
  • Вибори в Черкаську ОТГ: активісти громади звернулися за допомогою до Президента
12:20, 17 грудня 2018 р.

Вибори в Черкаську ОТГ: активісти громади звернулися за допомогою до Президента

Вибори в Черкаську ОТГ: активісти громади звернулися за допомогою до Президента

15 грудня громадські активісти Черкаської ОТГ та члени 3-го складу Новомосковської районної виборчої комісії записали відеозвернення до Президента.

В зверненні йдеться, що Черкаська ОТГ – єдина громада в країні у якій вибори, призначені на 23 грудня, методично зриваються. Роблять це – йдеться в зверненні, за  допомогою відпрацьованих технологій представники деяких партій при попустительстві чиновників районної та обласної влади.

В відеозверненні активісти говорять, що хоч, попри величезні перешкоди, 3-му складу Новомосковської РВК вдалося створити територіальну виборчу комісію, вибори все ще під загрозою. Окрім вище наведеної причини, ще й те, що залишається зовсім мало часу (7 днів) на усі передбачені виборчим законодавством процедури.

Небайдужі громадяни Черкаської ОТГ та члени РВК просять Президента країни Петра Порошенка посприяти тому, щоб вибори все ж відбулися та допомогти узгодити з ЦВК нові строки дій               комісії, а може й самих виборів.

В зверненні наголошують, що процес децентралізації йде в країні саме з ініціативи Президента. І саме він є його гарантом.

Громадський активіст Світлана Сунко повідомила нашому кореспонденту:  «Мешканці громади мають надію, що відеозвернення дійде до Президента».  Вона також додала, що сподівається на центральні телеканали країни, на які, можливо, це відеозвернення потрапить.

Читайте також: Вибори в Черкаську ОТГ: зникла печатка та документи з сейфу РВК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...