12:16, 16 грудня 2018 р.

Що з водою в річці Самара?

Що з водою в річці Самара?

Як ми повідомляли, в першому півріччі аналіз води в річці Самара за бактеріологічними та паразитологічними показниками виявив майже в кожній 8 пробі значно перевищений вміст лактопозитивних паличок. При цьому, в декілька разів був вищим за норму показник по колоніїутворюючим бактеріям.

 З метою дізнатися чи покращився стан води в Самарі в другому півріччі, наш кореспондент звернувся в Новомосковський міськрайонний відділ лабораторних досліджень.

В відділі повідомили, що цього року зробили усього 370 досліджень відкритих водойм річки, яка протікає в Новомосковську. 233 рази перевірили відібрані з Самари проби за бактеріологічними та паразитологічними показникам та 147 за фізико-хімічними.

З усіх проб за бактеріологічними та паразитологічними показниками, майже в кожній 8 (як і в показнику за півріччя) був значно перевищений вміст лактопозитивних паличок.

 Зі 147 досліджень за фізико-хімічними показниками, не відповідала нормам майже половина проб. Це означає перевищений вміст в річці Самара хлоридів та сульфатів. Як пояснили в відділі, ці показники мінерального складу є природними для новомосковської річки.

З наведених даних видно, що стан води в річці Самара в другому півріччі залишився приблизно на тому ж рівні, що й в середині року.

Читайте також: За тиждень на ГРВІ захворіли 292 новомосковця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...