• Головна
  • Новомосковці отримали платіжки за газ з величезними сумами
11:11, 11 грудня 2018 р.

Новомосковці отримали платіжки за газ з величезними сумами

Новомосковці отримали платіжки за газ з величезними сумами

Починаючи з середини листопада мешканці Новомосковська почали отримувати платіжки за газ з незрозумілими цифрами. Суми в деяких з них були значно вищими за фактично обраховані, згідно показанням лічильника. Надійшли такі платіжки як мешканцям приватного сектора, так і тим, хто живе в багатоповерхівках. Отримали незрозумілі суми до сплати за газ і ті, в кого є лічильник, і ті, в кого його немає.

Наш кореспондент поговорив з цього приводу з мешканцями міста.

По-перше, склалася картина, що платіжки з завищеною сумою надійшли тільки мешканцям окремих вулиць або мікрорайонів. Наприклад, мешканки Перевала – Наталія з вулиці Сонячної та Наталія з вулиці Мира повідомили, що платіжок не було взагалі. Та й приносять їх, хіба що боржникам. А так, люди платять по лічильнику і, здебільшого, користуючись інтернетом (через Приват 24). Обидві Наталії повідомили, що і від сусідів про платіжки з неймовірними сумами за газ вони не чули. Приблизно такою ж була інформація від мешканця вулиці Лєванєвського Владислава.

Така ж картина і по мікрорайону Подол та Глоди. Пан Володимир розповів нашому кореспонденту, що він сумнівних платіжок не отримував і від сусідів про такі не чув.

Інша картина на мікрорайонах Воронівка та Решкут. Як повідомив мешканець вулиці Лєрмонтова Володимир, він отримав таку платіжку. Борг йому написали більше 2 тисяч, хоча, взагалі то, сплачує його родина вчасно і повністю. Таку ж платіжку, розповів він, отримала і його тітка, яка мешкає по вулиці Московській. Володимир також повідомив, що в горгазі йому розповіли, що це ніби то з урахуванням якихось коефіцієнтів, ще починаючи з 2015 року. Коефіцієнти ці, сказали в горгазі – перерахування нібито по температурному режиму – не зрозуміло й не конкретно.

Мешканка пятиповерхівки що по вулиці Микити Головка Юлія розповіла, що отримала платіжку за газ на суму 2495 гривень перед минулими вихідними. Так як за газ вона не має боргів взагалі, то заспокоїтися не змогла та навіть захворіла. Отримати відповідь в Горгазі поки що не вийшло. Але їй вдалося проконсультуватися з юристом, який повідомив, що держава не завжди має змогу контролювати цінотворення та тарифи. Приватні газові компанії діють на свій розсуд. Пані Юлія також розповіла, що в неї є відомості про такі ж платіжки мешканцям вулиці Паланочної, що в центрі Новомосковська.

А от жителька багатоповерхівки по вулиці Гавриіла Зелінського Ольга повідомила, що в їхньому будинку таких платіжок не отримували. Теж саме розповів і Костянтин з вулиці Калнишевського.

Скаржаться на дивні платіжки мешканці Новомосковська і в соціальних мережах.

Отримав наш кореспондент також інформацію, що платіжки з неймовірними сумами надійшли і жителям Новомосковського району, зокрема Піщанки та Орлівщини. Про це повідомила мешканка одного з селищ – Тетяна. Сума в її платіжці – 1452 гривні ніяк не може бути дійсною, додала вона.

Звязатися з міським газовим господарством задля консультації нашому кореспонденту поки що не вдалося.

Додамо: на нещодавньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман жорстко висловився на адресу компаній-продавців газу та наголосив, що споживачі повинні сплачувати суми відповідно використаній кількості газу, тобто по лічильнику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...