![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
19:27, 5 грудня 2018 р.
На Дніпропетровщині проживають понад 60 довгожителів
![На Дніпропетровщині проживають понад 60 довгожителів На Дніпропетровщині проживають понад 60 довгожителів](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Дніпропетровщині проживають понад 60 довгожителів. Це люди, яким виповнилося сто та більше років. Найстаршій людині в області нині – 108. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.
«У нашому регіону зараз проживає 62 довгожителі. Вони є прикладом і порадниками для всіх нас. Найбільше тих, кому виповнилося 100 і більше років, в обласному центрі», – розповіли в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.
Найстарша людина області – мешканка Кам’янського Зінаїда Терентіївна Федченко, додали в департаменті. У липні 2018 року їй виповнилося 108 років.
Довгожителі Дніпропетровщини отримують соціальні стипендії з обласного бюджету – 1497 грн. щомісячно. Також вони користуються пільгами учасників або інвалідів війни, якщо мають такий статус.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...