• Головна
  • Більше 200 мешканців Новомосковщини захворіли на ентеробіоз
13:55, 4 грудня 2018 р.

Більше 200 мешканців Новомосковщини захворіли на ентеробіоз

Більше 200 мешканців Новомосковщини захворіли на ентеробіоз

Цього року в Новомосковську та районі зареєстрували більше 200 випадків ентеробіозу (глистного захворювання). З них майже 75%  - серед населення сільської місцевості.

Таку інформацію надали в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Спеціалісти розповіли, що ентеробіоз, зазвичай, посідає серед паразитарних інвазій перше місце. Найчастіше хворіють діти, що небезпечно в разі відвідування ними організованих дитячих колективів.

Працівники лабораторії також повідомили, що  цього року зареєстрували 4 випадки аскаридозу, 4 лямбліозу та одинарний випадок захворюваності на дифілоботріоз.

В цілому епідемічну ситуацію розцінюють в відділі як стабільну та таку, що знаходиться на середньообласному рівні.

Довідково:  ентеробіоз - це досить поширене глистне захворювання, яке  є результатом зараження гостриками. Фактично мова йде про паразит, що має вигляд кільчастого хробака. Живе він, як правило, в апендиксі або сліпій кишці. 

Гострики, що паразитують у кишечнику людини, здатні відкладати величезну кількість яєць, які разом з каловими масами потрапляють в зовнішнє середовище і можуть тривалий час перебувати в пилу, килимах, на одязі, предметах і так далі. Яйця паразитів досить легко можуть потрапити в ротову порожнину, потім у кишечник, де вони проходять період дозрівання, який триває близько місяця.

Головне, що радять лікарі для уникнення зараження – це дотримання вимог гігієни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...