• Главная
  • В Новомосковську пройшов концерт пам’яті хормейстера Віктора Громова
16:15, 25 ноября 2018 г.

В Новомосковську пройшов концерт пам’яті хормейстера Віктора Громова

В Новомосковську пройшов концерт пам’яті хормейстера Віктора Громова

24 листопада в Новомосковському Палаці металургів пройшов концерт пам’яті засновника та багаторічного керівника народного хору, почесного громадянина Новомосковська, автора музики гімну міста, заслуженого діяча культури України Віктора Громова.

На знак пам’яті та поваги до талановитого хормейстера, в вечері пам’яті взяли участь народний хор козацької пісні «Самарська слобода» під керівництвом Валентина Калашника, хор «Живая пам'ять» - керівник Микола Тєтєрін, вокальний квартет «Голубка» - керівник Людмила Ткаченко, народний колектив бандуристів «Сарма» -  керівник  Світлана Куценко, а також хор металургійного заводу під керівництвом Володимира Фищука.

В Новомосковську пройшов концерт пам’яті хормейстера Віктора Громова, фото-1

Перед початком вечору усі присутні застигли на хвилину, на знак пам’яті про жертви Голодомору. Учасники концерту тримали в руках запалені свічки.

 Декілька номерів представив глядачам хор, який носить ім’я свого засновника та багаторічного керівника – Віктора Громова.

 Дмитро Мірошник, який вже майже 10 років керує хором імені Громова, так розповів нашому кореспонденту про свої враження від вечору: «Виступи колективів та організація концерту були на високому рівні. А от керівники міста чомусь проігнорували пам’ятний концерт. Не було також представників металургійного заводу, хоча хор є колективом заводського будинку культури». Керівник хору також додав, що не дивлячись ні на що атмосфера заходу була теплою. Лунали спогади, звучали пісні,  поезія. Багато говорили про гармонійну та талановиту людину - Віктора Громова.

В Новомосковську пройшов концерт пам’яті хормейстера Віктора Громова, фото-2

Староста хору Олена Приходько також повідомила, що вже майже 50 років минуло з того часу, як Віктор Громов зібрав талановитих співаків та створив хор. Колектив в різні роки успішно приймає  участь в фестивалях, концертах, святах. Вона також додала, що митця немає серед живих вже десять років, але цю світлу людину, яка вміла творити свято для душі та так любила пісню, будуть пам’ятати завжди.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...