• Главная
  • Попри ухвали суду Новомосковська районна виборча комісія знову не зібралася на засідання
12:25, 25 ноября 2018 г.

Попри ухвали суду Новомосковська районна виборча комісія знову не зібралася на засідання

Попри ухвали суду Новомосковська районна виборча комісія знову не зібралася на засідання

Попри дві ухвали Дніпропетровських окружного адміністративного та апеляційного судів Новомосковська районна виборча комісія 22 листопада знову не зібралася на засідання. Причиною голова комісії Лариса Маміна оголосила відсутність кворуму. В попередні рази засідання просто не відбулися.

Тим самим,  члени комісії не утворили своєчасно Черкаську селищну виборчу комісію та не сформували її склад, чим поставили під загрозу вибори.

Як повідомила нашому кореспонденту громадський діяч Черкаської ОТГ Лілія Корчун, обидві судові ухвали  (від 15 та 19 листопада), а також рішення Київського суду від 12 листопада,  вручили  заступнику голови районної виборчої комісії Інні Прийменко під особистий підпис.

В першій, додала Лілія Корчун, суд визнав протиправною бездіяльність районної виборчої комісії, а в другій , вже апеляційний суд, залишив ухвалу адміністративного суду без змін. Київський же суд ( розглянувши позов одного з депутатів) своїм рішенням від 12 листопада наголосив, що причин для  припинення виборчого процесу не існує.

Як ми вже повідомляли, сформувати територіальну виборчу комісію  та призначити її членів Новомосковська районна виборча комісія  повинна була до 14 листопада.  Зазначена дата - початок реєстрації кандидатів в депутати Черкаської ОТГ та на голову громади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...