• Главная
  • Новомосковських школярів вчили мислити екологічно
18:12, 22 ноября 2018 г.

Новомосковських школярів вчили мислити екологічно

Новомосковських школярів вчили мислити екологічно

20 листопада екологічні волонтери Новомосковська провели  урок в загальноосвітній школі № 16 в рамках проекту «ЕКО-школа». Ціль започаткованого нещодавно проекту – навчити школярів  бачити в відходах не сміття, а ресурси і привчитися сортувати його.

Як розповів нашому кореспонденту один з засновників проекту Руслан Сергійчук,  проект  «ЕКО-школа» унікальний не тільки для Новомосковська. Люди, поки що, здебільшого не мають звички сортувати сміття. Про раціональність та про користь таких дій волонтери «Еко-школи» й говорили з  школярами Новомосковська. Діти мали змогу й потренуватися щодо цього.

Громадський активіст також додав, що звичка сортувати сміття, яку діти набудуть згодом, матиме безсумнівну користь і в рамках країни. Бо тільки в загальній кучі сміття - є сміттям. В розсортованому ж вигляді – це ресурси.  І головне – це сприятиме також збереженню довкілля.

В більш розвинутих країнах, - додав Руслан Сергійчук сортування сміття є звичайним ділом, там сформована культура поводження з відходами. Так що ціль волонтерів проекту, навчити такому ж відношенню  і новомосковських дітей. І це буде той унікальний момент, коли діти потім вчитимуть батьків і зауважуватимуть їм, якщо ті не будуть цього робити.

В рамках проекту «ЕКО – школа» вже пройшли зустрічі з учнями декількох шкіл міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...