• Главная
  • Новомосковські аграрії стали найкращими в області
15:39, 21 ноября 2018 г.

Новомосковські аграрії стали найкращими в області

Новомосковські аграрії стали найкращими в області

Новомосковський район посів перше місце за підсумками сільськогосподарського року в рейтингових змаганнях аграріїв Дніпропетровщини.

Про це повідомив на урочистостях до Дня працівника сільського господарства начальник Управління агропромислового розвитку району Михайло Неліпа. Він також назвав головні показники роботи агрофірм Новомосковщини.

Так, середня врожайність зернових по району цього року становить 38 центнерів з гектару. Особливо високі показники, зокрема, по кукурудзі – майже 64 центнери з гектару, а в деяких господарствах району до 70.

А, наприклад, врожайність цукрових буряків по агрофірмі імені Горького  склала майже 600 центнерів з гектару, картоплі майже 264 центнери з гектару. Білокачаної ж капусти зібрали в господарстві майже 13 330 тонн.

Підсумком цілорічної праці  робітників тваринницьких ферм району стала реалізація майже 60  тисяч тонн м’ясної продукції, більше 12 тисяч тонн молока.

Керівник управління також додав, що наразі в сільськогосподарських підприємствах району нараховується більше 3 мільйонів голів птиці та майже 60 тисяч свиней.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...