• Головна
  • Мешканці Черкаської ОТГ приїхали з пікетом до голови районної виборчої комісії
13:24, 20 листопада 2018 р.

Мешканці Черкаської ОТГ приїхали з пікетом до голови районної виборчої комісії

Мешканці Черкаської ОТГ приїхали  з пікетом до голови районної виборчої комісії

18 листопада мешканці Черкаської ОТГ приїхали в село Мар’янівку Новомосковського району до будинку голови районної виборчої комісії Лариси Маміної з пікетом. Прибули мешканці селищ Гвардійського та Черкаського, серед яких були і посадові особи цих населених пунктів, з плакатами та гаслами. Багато черкасчян тримали в руках прапори країни.

Як повідомив нашому кореспонденту один з організаторів акції, громадський діяч Руслан Сергійчук, приїхали пікетувальники з обуренням бездіяльністю Новомосковської виборчої комісії, яку саме й очолює Лариса Маміна. До 14 листопада, районна постійно діюча комісія повинна була визначитися з складом та утворити територіальну виборчу комісію Черкаської ОТГ, яка вже буде безпосередньо реєструвати кандидатів в депутати та на посаду голови громади. Засідання районної виборчої комісії, яке повинно було відбутися напередодні, зірвали самі ж члени комісії своєю неявкою.

Це все, сказав Руслан Сергійчук, ставить вибори в Черкаську ОТГ під загрозу. Він також додав, що 3 листопада офіційно стартував виборчий процес, а до самих виборів, які повинні пройти 23 грудня, вже зовсім мало часу. Він наголосив, що за право жити своєю громадою мешканці вже декілька разів боролися, навіть звертаючись в суди, і, на жаль, вимушені це робити і зараз.

Під час пікету мешканці Черкаської громади вимагали негайно зібрати районну виборчу комісію. Надписами на плакатах звинувачували голову комісії Ларису Маміну в ігноруванні права 10 тисяч мешканців громади на волевиявлення та вибори своїх керівників.

Тривала акція впродовж декількох годин. Голова Новомосковської районної виборчої комісії до пікетувальників не вийшла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...