• Главная
  • В Перещепинському НВК «Родина» презентували оновлений фасад
15:18, 16 ноября 2018 г.

В Перещепинському НВК «Родина» презентували оновлений фасад

В Перещепинському НВК «Родина» презентували оновлений фасад

15 листопада в Перещепинському НВК «Родина» пройшли урочистості, присвячені закінченню робіт з утеплення та оновлення фасаду будівлі закладу.

Таку інформацію розмістили на сайті відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації.

Привітати вихованців та увесь персонал  навчально-виховного комплексу з подією приїхали керівники Новомосковського району та міста Перещепиного, а  також з відділу освіти райдержадміністрації.

До цієї радісної події учасники та гості свята підготували багато теплих слів.  Вихованці ж школи представили декілька художніх номерів.

Додамо: на роботи з реконструкції та утеплення фасаду будівлі закладу з бюджету Новомосковського району витратили майже 800 тисяч гривень.

Перещепинський навчально-виховний комплекс «Родина» - загальноосвітній та дошкільний навчальний заклад з інтернатним відділенням для дітей сиріт та для дітей позбавлених батьківського піклування. Директором в ньому працює Валентина Хохлова.

В семи класних кімнатах школи навчаються 137 учнів з дев’яти класів. Враховуючи специфіку закладу, на таку кількість вихованців приходиться 57 чоловік персоналу. Це педагоги, вихователі, лікарі, психологи, повари, організатори дозвілля та інші.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...