• Главная
  • Керівник Новомосковської лабораторії дала поради щодо щеплень від грипу
15:32, 15 ноября 2018 г.

Керівник Новомосковської лабораторії дала поради щодо щеплень від грипу

Керівник Новомосковської лабораторії дала поради щодо щеплень від грипу

Як вже повідомлялося в матеріалах сайту, минулого тижня в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень зафіксували 570 звернень до лікувально-профілактичних закладів регіону з приводу грипу чи ГРВІ.

На запит нашого кореспондента завідуюча лабораторії Тетяна Роменська дала поради та роз’яснювання мешканцям регіону щодо щеплень від грипу.

Керівник наголосила, грип – хвороба небезпечна саме ускладненнями, які вона дає. Особливо під загрозою діти, люди похилого віку та особи з хронічними захворюваннями. Окрім цього існують професійні групи ризику. Це медичні працівники, робітники сфери послуг, торгівлі, закладів освіти, тощо.

Прогнозують спеціалісти МОЗ цього року циркуляцію чотирьох штамів грипу. Єдиний спосіб вберегтися зазначеним вище категоріям та іншим – це зробити щеплення.

Тетяна Роменська додала, що цього року в Україні доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція) та  «Джісі Флю» (виробник  —  «Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея).

Обидві вакцини якісні та безпечні, містять штами вірусів грипу, визначених ВООЗ, як очікувані в цьому епідемічному сезоні. Вакцину «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а «Джісі Флю» — від шести місяців. Також вакцини добре переносяться літніми людьми, інвалідами, хворими.

З питань вакцинації проти грипу необхідно звертатися до лікувально-профілактичних закладів, а з питань придбання вакцин – до аптечної мережі. Краще до настання епідемічного сезону, тобто в жовтні-листопаді – резюмувала завідуюча  Новомосковським відділом лабораторних досліджень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...