• Главная
  • До Дня сільгосппрацівників в Новомосковському районі визначили кращі агрофірми
14:52, 15 ноября 2018 г.

До Дня сільгосппрацівників в Новомосковському районі визначили кращі агрофірми

До Дня сільгосппрацівників в Новомосковському районі визначили кращі агрофірми

До Дня працівників сільського господарства, яке відзначають 18 листопада, в Новомосковському районі визначили кращі агрофірми.

За підсумками сільськогосподарського року, в районних змаганнях кращими підприємствами визнали: ТОВ Агропромисловий комплекс «Спаський», ТОВ «Дружба» та ПП АПФ «Довіра».

Таку інформацію надали нашому кореспонденту в Управлінні агропромислового розвитку Новомосковського району.

Зазначені підприємства з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції не один рік стають найкращими на Новомосковщині. Цього року, наприклад, врожайність зернових в ТОВ АК «Спаському», яке очолює Дмитро Пришедько, досягла майже 54 центнерів з гектару, що є значним показником навіть в розрізі країни.

Як і в попередні роки, вагомі результати праці  в ТОВ «Дружба», яким вже багато років керує Анатолій Вуйчицький.  В закроми Новомосковщини підприємство дало цього року 8937 тонн зерна. Значні досягнення і у агрофірми «Довіра під керівництвом Віктора Струка.

Нагородять кращі агропідприємства на районному святі на честь працівників сільського господарства, яке пройде в приміщенні Новомосковської районної ради 16 листопада.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...