• П’ятирічний мешканець Черкаського виборов ІІ місце на Кубку України з карате
12:29, 15 листопада 2018 р.

П’ятирічний мешканець Черкаського виборов ІІ місце на Кубку України з карате

П’ятирічний мешканець селища Черкаське Ярослав Головань виборов ІІ місце на Кубку України з WKCкарате. Змагалися юні спортсмени (категорія 6-7 років) 11 листопада в спортивному комплексі «Олімпіа+» в Дніпрі.

Як розповіла мама маленького переможця Юлія Головань, Ярослав - вихованець дитячого садочка «Червона калина».Карате займається майже десять місяців. Працює з хлопчиком уважний та грамотний наставник Андрій Сорокін.

Щоб отримати дозвіл на участьв змаганнях з карате ( бо Ярославу ще не виповнилося 6 років), на адресу організаційного комітету написали заяву. Зі слів мами, до занять карате її син займався також гімнастикою.

Мама Ярослава також додала, що хлопчик до змагань готувався серйозно та відповідально. А після отримав безліч привітань в дитячому садочку та від друзів.

Усього на змагання з Кубку WKCкаратеприїхали майже 150 учасників з різних міст країни.