• Главная
  • Суд Новомосковська оштрафував батька двох дітей за розповсюдження порнографії
17:23, 13 ноября 2018 г.

Суд Новомосковська оштрафував батька двох дітей за розповсюдження порнографії

Суд Новомосковська оштрафував батька двох дітей за розповсюдження порнографії

1700 гривень штрафу, конфіскація гаджетів і понад 6,5 тисяч гривень за проведення судових експертиз, - стільки коштуватимуть раніше не судимому батькові двох дітей розміщені в Інтернеті порнографічні знімки.

Про це йдеться у вироку Новомосковського міськрайонного суду від 8 листопада.

Як встановили слідчі, обвинувачений, користуючись своїм ноутбуком, розміщував у мережі Інтернет фотознімки порнографічного характеру. Розміщені фото він зробив раніше  фотокамерою власного мобільного телефону за своїм місцем мешкання і за своєю участю. Зображення перебували у вільному доступі на сторінці обвинуваченого в мережі Інтернет з вересня 2017 року до січня 2018 року.

Оскільки обставини справи стосувалися особистого життя обвинуваченого, який має двох малолітніх дітей, суд задовольнив його клопотання про розгляд справи в закритому режимі.

Під час судового засідання чоловік повністю визнав свою провину та висловив щире каяття у скоєному.

Учасники процесу не оспорювали обставин справи, тому суд не став досліджувати докази.

Оскільки у діях чоловіка не виявили обтяжуючих обставин, суд, враховуючи щире каяття обвинуваченого та відсутність у нього судимостей,  визнав за можливе призначити йому покарання, не пов’язане з обмеженням волі.

Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.301 Кримінального кодексу України (розповсюдження порнографії) та призначив йому покарання у вигляді шттрафу в сумі 1700 гривень. За вироком суду технічні засоби, які використовувалися для скоєння правопорушення - ноутбук «ASUS», мобільний телефон «SAMSUNG F720», 2 карти пам'яті моделі К53Е,- підлягають конфіскації на користь держави. Окрім того чоловікові доведеться відшкодувати вартість проведених судових експертиз, які обійшлися  у 6 тисяч 864 гривні.

Засуджений ще має час, щоб оскаржити  вердикт суду.

Читайте також: Під Новоселівкою зловили рибалку-браконьєра

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...