• Главная
  • Новомосковські школярі написали радіодиктант національної єдності
14:08, 9 ноября 2018 г.

Новомосковські школярі написали радіодиктант національної єдності

Новомосковські школярі написали радіодиктант національної єдності

9 листопада в День української писемності та мови новомосковські школярі написали щорічний диктант національної єдності. 

Як повідомили в Управлінні освіти Новомосковська, до написання диктанту долучилися старшокласники майже усіх шкіл міста, а також Колегіуму № 11 та ліцею «Самара».

Директор міського ліцею «Самара» Олена Мітченко повідомила, що до написання диктанту запросили найкращих учнів  9, 10 та 11 класів.

А завуч закладу Тетяна Томаш додала: «До диктанту школярі готувалися заздалегідь, хвилювалися. Вшанували також учні українську мову. До Дня писемності та мови в ліцеї підготували змістовні, яскраві стенди. А зранку, за допомогою вчителя української мови Валентини Гончарової, восьмикласники роздали усім ліцеїстам та вчителям вітальні тексти з афоризмами та цитатами відомих українських письменників та особистостей».

Як завжди, текст диктував доцент Київського університету імені Б. Грінченка Олександр Авраменко. По закінченню диктанту учні склали свої роботи в заздалегідь підготовані конверти, які потім відправили поштою за вказаною адресою.

 Текст диктанту оприлюднять 11 листопада на сайті Українського радіо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...