• Главная
  • Молодь Новомосковська не хоче йти в армію: призовна кампанія під загрозою
14:30, 2 ноября 2018 г.

Молодь Новомосковська не хоче йти в армію: призовна кампанія під загрозою

Молодь Новомосковська не хоче йти в армію: призовна кампанія під загрозою

Призовна кампанія в Новомосковську під загрозою. Молодь міста не хоче йти в армію. З необхідних 40 юнаків на строкову службу відправилися лише 14.

Таку інформацію, станом на кінець жовтня, повідомив нашому кореспонденту військовий комісар Новомосковського військового об’єднаного комісаріату Анатолій Бакун.

За інформацією комісара, усього з Новомосковська та району потрібно призвати 88 юнаків віком від 20 до 27 років. На теперішній час з міста пішли служити лише третина необхідної кількості. Щодо району, то там показники кращі. Вже відправилися служити 39 хлопців з сіл та селищ Новомосковщини при рознарядці – 48. Це більше 80%.

Анатолій Бакун також додав, що призов цього року триватиме до кінця грудня і є сподівання, що необхідна кількість призовників від Новомосковська та району, все ж, відправляться служити.

Військовий комісар Новомосковського військкомату підтвердив інформацію  вищого командування Збройних сил України про те, що призвані на строкову службу ні в якому разі не потраплять в зону бойових дій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...