В Новомосковському районі планують розробляти нове газове родовище

В Новомосковському районі планують розробляти нове газове родовище, Валентина Дрегваль

Філія «Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» АТ "Укргазвидобування" планує здійснювати на території Новомосковського району розвідку та подальшу розробку нового родовища газу.

Відповідне повідомлення опубліковане 25 жовтня на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Як повідомляється, з метою розвідки та розробки покладів газу планують здійснювати буріння пошукових розвідувальних свердловини глибиною до 6500 метрів. Очікується, що видобуток газу з кожної свердловини сягатиме від 15 до 70 тисяч кубометрів на добу.

Свердловини планують підключити до установок підготовки вуглеводневої сировини на відстань до 10 км. Для цього прокладуть  газопроводи-шлейфи, вздовж яких по обидві сторони встановлять 100-метрову охоронну зону. Під час прокладання газопроводів проведуть зняття та подальшу рекультивацію родючого шару грунту.

Планована діяльність матиме негативний вплив на довкілля у вигляді забруднюючих викидів в атмосферу при проведенні зварювальних і бурових робіт, роботі дизельних двигунів та від спалювання газу на факелі під час випробування свердловин. Також внаслідок проведення  робіт можливе забруднення водного середовища буровим розчином.

Мешканці Новомосковщини мають змогу надати свої зауваження і пропозиції щодо нового виробництва протягом 20 робочих днів з дня публікації повідомлення на веб-сайті Мінекології України. Їх необхідно надсилати до відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України ( поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail: [email protected] контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України).

Читайте також: В Новомосковському районі скличуть позачергову сесію

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии