• Главная
  • Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя
19:31, 27 октября 2018 г.

Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя

Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя

26 жовтня Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя. Урочисте засідання з цієї нагоди відбулося в міському будинку культури «Палаці Металургів».

Відсвяткувати разом з ліцеїстами ювілейну дату прийшли керівники міста та міського управління освіти, ветерани освіти -  колишні викладачі ліцею та випускники різних років. Був також присутній в повному складі  увесь  педагогічний колектив учбового закладу та учні.

Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя, фото-1

Втілила в життя ідею заснування ліцею «Самара», школи з високим  рівнем освіти та науково-технічної бази, почесний громадянин міста, багаторічний директор навчального закладу Людмила Резніченко. Саме її стараннями в жовтні 1998 року Новомосковський виконком прийняв відповідне рішення.

 В 2017 році Новомосковський ліцей «Самара» отримав власне приміщення – капітально відремонтовану будівлю колишньої міської школи № 8 (в позаминулому сторіччі – жіноча гімназія). Цього ж року керівником призначили Олену Мітченко.

Новомосковський ліцей «Самара» відзначив 20-річчя, фото-2

За часи існування, загальноосвітній навчальний заклад видав атестати про освіту 800 випускникам. Зараз в 10 класних колективах школи 22 педагоги вчать 275 учнів. Ліцей увійшов в сотню найкращих загальноосвітніх закладів України та в п’ятірку успішніших за результатами ЗНО по Дніпропетровській області.

На святкуванні ювілею було багато приємних зустрічей та спогадів, радості та любові. Вчителям дарували квіти і подарунки. 

Для усіх присутніх учні ліцею підготували концерт.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...