• Головна
  • На Новомосковщині шукатимуть родовища газу
11:25, 10 жовтня 2018 р.

На Новомосковщині шукатимуть родовища газу

На Новомосковщині шукатимуть родовища газу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Голдвін груп» планує проводити на території Новомосковського району пошук і розробку покладів газу. 

Повідомлення про це опубліковане 9 жовтня на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Роботи передбачають геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовища, з подальшим видобуванням вуглеводнів Новостепанівсько-Євецької площі. Найбільшими населеними пунктами в межах ділянки є села Новостепанівка, Герасимівка, Голубівка.

Повідомляється, що метою розробки покладів Новостепанівсько-Євецької площі буде здійснюватися буріння свердловин проектною глибиною до 4500 метрів. Для збору і підготовки продукції, передбачається будівництво установки підготовки вуглеводневої сировини.

Компанія-розробник запевняє, що майбутнє виробництво матиме позитивний вплив на економіку регіону та сприятиме залученню інвестицій. Але розробка родовища спричинить забруднюючі викиди в атмосферу в процес і спалювання газу на факелі та продувк и свердловин. З урахуванням реалізації запланованих природоохоронних заходів, очікуваний вплив характеризується як екологічно допустимий.

Компанія-розробник планує провести дослідження із потенційного впливу на повітря, ґрунт, водні ресурси, флору і фауну в межах ділянки надр, а також провести розрахунки можливого акустичного впливу.

Для попередження забруднення родючого шару ґрунту у межах ділянки родючий шар знімуть з а допомогою бульдозера і складуть в кагати. Для запобігання ерозії та підтримки біологічної активності поверхня кагатів та відкоси засіва тимуть багаторічними травами. Після закінчення буріння і випробування свердловин проведуть механічну і біологічну рекультиваці  земель.

Мешканці регіону мають можливість надати свої зауваження і пропозиції щодо нового виробництва протягом 20 робочих днів з дня публікації повідомлення на веб-сайті Мінекології України. Їх необхідно надсилати до відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України ( поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail: [email protected] контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України).

Читайте також: Піщанська ОТГ отримає увласність водовід

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...