• Піщанські гирьовики здобули три «золота» на чемпіонаті в Полтаві
11:30, 9 жовтня 2018 р.

Піщанські гирьовики здобули три «золота» на чемпіонаті в Полтаві

Спортсмени-гирьовики з Піщанки здобули три золоті медалі на відкритому регіональному чемпіонаті з гирьового спорту в Полтаві.

Про це розповів нашому кореспонденту тренер команди Сергій Кожушко.

У змаганнях, що відбулися 6 жовтня, взяли участь 80 хлопців та дівчат віком від 8 до 18 років з Дніпропетровщини, Сумщини та Полтавщини.

Вихованці тренера Сергія Кожушка привезли додому 7 нагород. Дві золотих нагороди у вправах з гирями 12 і 16 кг виборов Іван Резніченко. Ще одне «золото» чемпіонату здобула Катерина Тимохіна у вправах з гирею 12 кг. Срібну нагороду отримав Ростислав Міщенко, а дві бронзових - Вікторія Онищук.

Також Сергій Кожушко додав, що об’єднана команда Піщанської та Ложкарівської ОТГ посіла 2 місце в командному заліку.