• Главная
  • В Новомосковську пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
16:29, 7 октября 2018 г.

В Новомосковську пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

В Новомосковську пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

6 жовтня в центральному міському парку Новомосковська пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросу.

На Чемпіонат приїхали спортсмени з Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Новомосковського району, П’ятихаток. Новомосковськ представили на змаганнях спортсмени ДЮСШ (від управління освіти міста) та спортсмени комунального закладу ДЮСШ. Усього взяли участь в забігах 10 команд.

Організували змагання з легкоатлетичного кросу старший тренер збірної області з легкої атлетики Василь Ярощук, Новомосковський комітет молоді і спорту та відповідні комітети інших міст-учасників.

Перед початком змагань учасники Чемпіонату пройшли парадним маршем та прослухали привітання організаторів.

Як повідомила нашому кореспонденту головний фахівець Новомосковського міського центру «Спорт для усіх» Наталья Біла, легкоатлетичні турніри з кросу проводяться традиційно, кожної весни і кожної осені. Змагаються на кращого серед бігунів 10 категорій.

Головний суддя турніру, директор Новомосковської ДЮСШ Сергій Скляренко, додав, що дівчата від 11 до 13 років і менше біжать, зазвичай, дистанцію 500 метрів, а хлопці усіх вікових категорій та дівчата доросліші бігають на дистанцію 1км. Юніори ж та юніорки (17-19 років) біжать 3 км. Сергій Скляренко також додав, що в кросі приймають участь і дорослі жінки та чоловіки. Їхня дистанція – 5 та 8 км відповідно.

По закінченню змагань, організатори нагородили переможців грамотами та медалями. Діти отримали ще й коробки з цукерками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...