• Головна
  • Новомосковський центр зайнятості шукає фахівців для освітніх закладів міста
18:17, 26 вересня 2018 р.

Новомосковський центр зайнятості шукає фахівців для освітніх закладів міста

Новомосковський центр зайнятості шукає фахівців для освітніх закладів міста

26 вересня 2018 року Новомосковський міськрайонний центр зайнятості спільно з Управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради провели черговий міні-ярмарок вакансій. Метою заходу було прискорення укомплектування вакансій в закладах середньої та дошкільної освіти міста Новомосковська.

Першим етапом заходу було проведення міні – ярмарку вакансій для Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради. У ньому взяли участь спеціаліст з правового та кадрового забезпечення управління освіти Олена Льовочкіна та 15 безробітних мешканців міста.

Присутнім дізналися про наявні вакансії педагогічних працівників - вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів та вихователів для інклюзивної освіти Олена Льовочкіна акцентувала увагу, що у місті існує потреба у викладачах таких предметів як «математика», «фізика» та «інформатика», а також в укомплектуванні вакансій Новомосковського міського ліцею «Самара».

Після розповіді про наявні вакансії учасників заходу запросили відвідати ліцей «Самара». Гостей зустріла директор ліцею Олена Мітченко, яка розповіла, що на сьогодні у ліцеї відкрито дві вакансії: інженер-електронік та гардеробник. Під час ознайомлення з робочим місцем, завданнями та вимогами до вакансії « інженер-електронік» гостям продемонстрували комп’ютерний клас ліцею.

«Кожен ліцеїст – зірка. Ми в п’ятірці кращих учбових закладів Дніпропетровської області за результатами ЗНО 2018 року. 60% ліцеїстів склали ЗНО з української мови та літератури на вищі бали. За майже двадцять років становлення і розвитку ліцей впевнено тримає лідерство за кількістю перемог в міських та обласних олімпіадах. Цього навчального року до ліцею прийшло 100 нових дітей. На сьогодні, в ліцеї навчається 272 учні. Проекторами та комп’ютерами обладнано 5 аудиторій» - розповіла Олена Мітченко.

Новомосковський центр зайнятості шукає фахівців для освітніх закладів міста , фото-3

За сприяння Новомосковського міськрайонного центру зайнятості проводиться активний пошук кандидатів на заявлені вакансії в навчальному закладі.

Читайте також: Більше 60% новомосковців обрали свого сімейного лікаря

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...