• Главная
  • В Новомосковську відсвяткували Різдво Пресвятої Богородиці
13:27, 21 сентября 2018 г.

В Новомосковську відсвяткували Різдво Пресвятої Богородиці

В Новомосковську відсвяткували Різдво Пресвятої Богородиці

21 вересня в новомосковських церквах, храмах та в Самарському Пустинно-Миколаївському монастирі відслужили ранкові Божественні Літургії на честь Різдва Божої Матері. В урочистій тиші прихожани слухали святкові молебні, молилися, та підспівували церковним півчим. Храми були осяяні великою кількістю запалених свічок.

Різдво Пресвятої Богородиці вшановують щорічно, воно має також народну назву - Друга Пречиста і асоціюється з остаточним приходом осені. Свято вважають жіночим, у цей день прийнято шанувати жінок, які опікуються про всю родину.

Згідно із віруваннями християн, Богородиця народилася у той період, коли релігія тільки починала оволодівати думками людей. Марія ж була благочестива та навчалась у монастирі, жила гідним життям і вивчала Святе Письмо, тому саме її було обрано для народження Сина Божого — Ісуса Христа. Це була непроста жінка, на яку не випадково поклали таку місію. Святій Богородиці відводиться окрема важлива роль у християнських традиціях і віруваннях.

Різдво Пресвятої Богородиці — це одне із дванадцяти найважливіших християнських свят у році, бо Діві Марії судилося народити майбутнього спасителя людства. Свято вважається днем радості і добра.

Читайте також: В Новомосковському Троїцькому соборі відслужили урочисту літургію на честь архієпископа Євлогія

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...