![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
13:33, 18 вересня 2018 р.
Новомосковський суд розпочав переведення справ в електронну форму
![Новомосковський суд розпочав переведення справ в електронну форму Новомосковський суд розпочав переведення справ в електронну форму](/dist-assets/images/cap.jpg)
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області розпочав переведення матеріалів справ в електронну форму в рамках впровадження підсистеми «Електронний суд» модуля «Автоматизований розподіл» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Про це повідомила прес-служба суду.
Впровадження підсистеми електронного суду є складовою частиною майбутньої Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, яка має розпочати роботу у 2019 році.
Це дозволить учасникам судового процесу ознайомлююватися з матеріалами справи в спеціальному електронному кабінеті, а також надсилати процесуальні документи в електронному вигляді сторонам по справі , судам апеляційної або касаційної інстанції.
Наразі документи всіх судових справ мають відсканувати та розмістити в системі.
Веб-посилання на тексти судових рішень, повісток і викликів та інших процесуальних документів будуть мати статус оригіналу і підписуватися електронним цифровим підписом відповідальної особи суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...