• Главная
  • Новомосковським безробітним пропонують робітничі вакансії
13:27, 13 сентября 2018 г.

Новомосковським безробітним пропонують робітничі вакансії

Новомосковським безробітним пропонують робітничі вакансії

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості продовжує активно співпрацювати з великими роботодавцями міста. 12 вересня у центрі провели черговий міні-ярмарок вакансій, щоб у найкоротші терміни підібрати працівників за робітничими професіями для ТОВ «Новомосковський посуд».

У заході взяли участь представники роботодавця, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомосковського МРЦЗ Юлія Зубаненко та 16 безробітних осіб.

Учасникам міні-ярмарку запропонували вакансії: емалювальник, сортувальник напівфабрикатів, слюсар-інструментальник, терміст, токар. Представники ТОВ «Новомосковський посуд» розповіли присутнім про умови праці та рівень заробітної плати, можливість навчання на підприємстві та отримання декількох робітничих професій.

Наприкінці заходу всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватися з представниками роботодавця.

Особам, які планують працевлаштуватися на підприємстві, запропонували детальніше ознайомитися з виробництвом. З цією метою 11 жовтня 2018 року Новомосковський центр зайнятості планує провести «День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Новомосковський посуд» та особисту співбесіду безробітних осіб з представниками підприємства. Відвідати захід можуть усі бажаючі. Для цього необхідно звертатися до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості за телефоном: (05693)75074, або за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, буд. 8, каб. №5.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...