![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
19:30, 12 вересня 2018 р.
Рибалкам області нагадали про заборону на вилов раків
![Рибалкам області нагадали про заборону на вилов раків Рибалкам області нагадали про заборону на вилов раків](/dist-assets/images/cap.jpg)
Із 20 серпня по 30 вересня на водоймах Дніпропетровщини заборонено виловлювати раків. На порушників чекає штраф. Нині таке покарання вже призначили7рибалкам. Про це розповіли в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.
«Заборона на вилов раків наприкінці літа-початку осені – щорічна. Вона для збереження та охорони їхньої популяції. Бо саме у цей період річкові мешканці найбільш вразливі – усе через линьку. На порушників чекає штраф – 700 грн. Окремо доведеться сплатити по 25,5 грн за кожного рака, – зазначили в департаменті. – Нині маємо вже7злісних рибалок. У них вилучили 30 кг раків».
У департаменті наголосили: заборона – до 30 вересня, однак і після неї діють обмеження. Рибалкам дозволяється виловлювати не більше 30 раків на добу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...