Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму

Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму

Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний форум, який проходив в місті Богуславі з 5 по 7 вересня, зібрав талановиту молодь з усієї України. В форумі взяли участь і майстри мистецтв та творчості новомосковського міськвиконкому.

На різних майданчиках, які працювали на форумі (культурно-освітній, історичний, мистецький, творчий), продемонстрували свою творчість та вміння працівники центру позашкільної роботи Новомосковська, історико-краєзнавчого музею та клубу «Alpha Generation Kids Club».

Викладач центру позашкільної роботи Наталія Горбулицька продемонструвала на форумі валяні сувеніри та колекцію одягу з валяними вставками та розписом. Одяг Наталія виготовила разом зі своїми учнями. Також майстриня провела майстер-клас з валяння.

Марина Головко представила на форумі Новомосковський історико-краєзнавічий музей та Центр позашкільної роботи міста. Вона провела майстер-клас з Миколаївського розпису та презентувала виставку мальованок і розпису на тканині в цій же техніці. Також вона привезла на форум колекцію розписаного одягу «Чарівний світ Миколаївського розпису», багато експонатів якого було виготовлено спільно з учнями.

До того ж, музей представив експозицію тарілей з Миколаївського розпису – роботи перших новомосковських майстрів, які відроджували це мистецтво – Петра Журавля, Тамари Кравченко та Ольги Коваленко.

Викладач Новомосковського дитячого мистецького навчального закладу «Alpha Generation Kids Club» Анжела Лагода презентувала на форумі свої роботи – розписані тарілі та дощечки в техніці Миколаївського розпису.

Педагог Центру позашкільної роботи міста Людмила Герман представила художню ліпку своїх учнів, а також свої роботи. Мар’яна Стрюченко продемонструвала графічні малюнки тварин України в стилі малювання «сухою щіткою». Раїса Герш демонструвала вишиваночки у вигляді фіранок, які надав новомосковський музей.

Учасниці форуму з Новомосковська Анжела Лагода та Марина Головко провели також майстер-клас з Миколаївського розпису для дітей з оздоровчо-реабілітаційного центру, що в селі Карапиші під Києвом.

Усі новомосковські майстрині, а також їхні вихованці, отримали Почесні грамоти учасників форуму.

Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму, фото-1 Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму, фото-2 Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму, фото-3 Новомосковські майстри мистецтв та творчості стали учасниками Богуславського молодіжного форуму, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии