• Головна
  • В Новомосковську змагалась за кубок з пляжного волейболу категорія «60+»
13:52, 10 вересня 2018 р.

В Новомосковську змагалась за кубок з пляжного волейболу категорія «60+»

В міському парку Новомосковська пройшов турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Позмагатися за кубок з волейболу в категорії 60+ приїхали 2 команди з Дніпра – «Гідромед» та «Союз – 3» і 2 команди з Кам’янського – “Мустанг» та «Прометей». Зустріла їх новомосковська команда «Ветерани баскетболу».

Як розповіла нашому кореспонденту тренер з волейболу Наталія Рублевська, в фінальній грі змагалися команда Кам’янського “Прометей» та команда Дніпра «Гідромед». В напруженій грі кубок з волейболу в категорії «60+» виборола дніпровська команда «Гідромед». Другими стали гравці команди «Прометей» з Кам’янського. Третє місце посіла команда з Дніпра «Союз-3». Новомосковські ж «Ветерани волейболу» зайняли четверте місце. Відповідно п’ятими стали учасники команди «Мустанг» з Камянського.

Переможців та усіх учасників змагань вітали вболівальники та тренери команд. Розпочавшись зранку, турнір тривав до вечора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію