Новомосковцям епідемія холери не загрожує

Новомосковцям епідемія холери не загрожує, Алена Тищенко

Холера, на яку захворів новомосковець, загрози хворому та оточенню не несе. Як вже повідомлялося, мешканець Новомосковська, відпочиваючи наприкінці серпня в Бердянську, захворів на холеру. Холерний вібріон потрапив в організм чоловіка після вживання креветок. Не чекаючи на результати аналізів, після двох днів перебування в лікарні, хворий залишив заклад. Інформацію про свій, лабораторно підтверджений діагноз, чоловік отримав вже вдома.

На запит нашого кореспондента, завідуюча Новомосковським міськрайонним відділом лабораторних досліджень Тетяна Роменська повідомила про отримання з Запорізького ОЛЦ МОЗ України інформації про випадок виділення у мешканця Новомосковська не токсигенного ( тобто не активного) холерного вібріону. Загрози для життя хворого виділений вібріон не несе. А також, інфекція ні в якому разі не спричинить масових захворювань або епідемій.

Наразі, за повідомленням керівника відділу, носій холерного вібріону госпіталізований в обласну інфекційну лікарню. Консиліум лікарів, враховуючи данні лабораторних досліджень та подальші аналізи, остаточно визначив діагноз хворого, як гострий гастроентероколіт, спричинений не токсигенним холерним вібріоном. Стан хворого задовільний.

Спеціальною бригадою, додала Тетяна Роменська, в житлі носія холерного вібріону здійснено усі необхідні профілактичні дії та остаточну дезінфекцію. Також виконані протиепідемічні заходи та проведені дії, які, зазвичай, проводяться в осередках кишкових інфекцій. Усі контактні особи під наглядом. Ситуація на постійному контролі.

Читайте також: Мешканець Новомосковська заразився холерою на популярному українському курорті

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии