У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини

У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини, Валентина Дрегваль

7 вересня у Художньому музеї міста Дніпро відкрилася виставка робіт лауреат а Національної премії України ім. Т. Шевченка заслуженого художника України Миколи Малишка. Митець народився у селі Знаменівка на Новомосковщині.

Виставка отримала промовисту назву "Сув'язь" - переплетіння На ній представлені понад 50 робіт у жанрі скульптури та живопису. Проект має на меті  представити Миколу Малишка як сучасного скульптора із великим життєвим і творчим досвідом за плечима.

Читайте також: Працівники Новомосковської районної бібліотеки видали п'ять власних збірок

Експозиція поєднує дві лінії – біографічну і творчу, де життя митця виступає підтвердженням і основою його художньої діяльності. Відомий перш за все як скульптор, Микола Малишко постійно експериментує із живописом, досліджуючи можливості кольору.

Виставка нашого земляка працюватиме в музеї до 7 жовтня.

У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини, фото-1 У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини, фото-2 У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини, фото-3 У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии