![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
10:05, 9 вересня 2018 р.
У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини
![У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини У Дніпрі відкрилася виставка відомого художника родом з Новомосковщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 вересня у Художньому музеї міста Дніпро відкрилася виставка робіт лауреат а Національної премії України ім. Т. Шевченка заслуженого художника України Миколи Малишка. Митець народився у селі Знаменівка на Новомосковщині.
Виставка отримала промовисту назву "Сув'язь" - переплетіння На ній представлені понад 50 робіт у жанрі скульптури та живопису. Проект має на меті представити Миколу Малишка як сучасного скульптора із великим життєвим і творчим досвідом за плечима.
Читайте також: Працівники Новомосковської районної бібліотеки видали п'ять власних збірок
Експозиція поєднує дві лінії – біографічну і творчу, де життя митця виступає підтвердженням і основою його художньої діяльності. Відомий перш за все як скульптор, Микола Малишко постійно експериментує із живописом, досліджуючи можливості кольору.
Виставка нашого земляка працюватиме в музеї до 7 жовтня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...