![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:27, 8 вересня 2018 р.
Танковий взвод 25-ї бригади визнали кращим у Збройних Силах України
![Танковий взвод 25-ї бригади визнали кращим у Збройних Силах України Танковий взвод 25-ї бригади визнали кращим у Збройних Силах України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України, який у 2019 році представить Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині, закінчився на Чергнігівщині. У запеклій боротьбі перемогу вибороли танкісти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади.
Про це повідомила прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Протягом 10 днів танкісти Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Морської піхоти ЗС України та Національної гвардії України демонстрували свій професіоналізм у змаганнях з танкового біатлону. До програми конкурсу входило водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперськ а стрільб а з танків, «танкова карусель», розвідка цілей і бойові стрільби взводів, а також змагання з медичної евакуації та стрільби зі штатної зброї - пістолета ПМ.
Читайте також: Зенітний розрахунок 25-ї бригади став переможцем змагань підрозділів протиповітряної оборони десантно-штурмових військ
У перший же день змагань в лідери вирвалися танкісти 25-ї бригади, які показали найкращий результат у снайперській стрільбі та спортивній естафеті.
У перший день змагань в лідери вирвався танковий взвод 25-ї бригади, набравши найбільшу кількість балів у вправ і з ведення снайперського вогню та у спортивній естафеті.
На другий день танкісти 25-ї бригади поступилися першістю своїм суперникам з 17-ї окремої танкової бригади та 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України , які показали найкращі результати у вправі «розвідка цілей та виклик вогню артилерії».
Але вже наступного дня змагань танковий підрозділ бригади з Новомосковщини повернув собі лідерство після вправи «танкова карусель». Під час бойових стрільб взводів танкісти 25 -ї окремої повітряно-десантної бригади набрали максимальну кількість балів та остаточно закріпили за собою перемогу.
Нагородою за 1-ше місце став перехідний приз — металева модель танка та право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Німеччині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...