• Головна
  • В Перещепинській ОТГ створили старостинські округи
15:08, 5 вересня 2018 р.

В Перещепинській ОТГ створили старостинські округи

В Перещепинській ОТГ створили старостинські округи

Замість голів сільських та селищних рад новостворені адміністративні одиниці Перещепинської ОТГ очолили старости.

Рішення про утворення на території громади 5 старостинських округів ухвалили на останній сесії Перещепинської об’єднаної територіальної громади у відповідності з законом України про засади адміністративно-територіального устрою ОТГ.

Така інформація розміщена на сайті Перещепинської міської об’єднаної територіальної громади.

Тимчасово, до перших виборів старост в Перещепинській ОТГ, Голубівський старостинський округ очолив Олександр Нездійминога. Виконує обов’язки старости в Багатському окрузі - Олена Демиденко. В Керносівському, Михайлівському, Шандрівському - Петро Горбатко, Віталій Напханько та Іван Васецький відповідно.

Очільники старостинських округів представляють інтереси малих громад ( складових ОТГ) при вирішенні тих чи інших питань життєдіяльності Перещепинської громади. Старости старостинських округів, до того ж, є членами виконкому громади.

Головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Світлана Булава на запитання нашого кореспондента щодо дати виборів старост, повідомила, що вибори поки що не призначені. З її слів, їх планують поєднати з виборами в місцеві органи влади в 2020 році.

До того ж, додала спеціаліст, фінансування виборів поклали на місцевий бюджет, а це приблизно 600 – 800 тисяч гривень. Зараз громади вирішують, як раціональніше вирішити це питання. Світлана Булава зауважила, що така велика сума знадобилася б бюджету громади на більш невідкладні соціальні потреби.

Читайте також: Коли в Новомосковську вирішать проблему кулебівського сміттєзвалища

https://www.0569.com.ua/news/2142640

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...