• Главная
  • Невистачаючі новомосковським школярам підручники додрукують
10:06, 5 сентября 2018 г.

Невистачаючі новомосковським школярам підручники додрукують

Невистачаючі новомосковським школярам підручники додрукують

Школярів українських шкіл забезпечить підручниками держава. Наразі надрукували вже 18, 5 мільйонів підручників при потребі майже 21 мільйон.

На брифінгу до початку нового навчального року 29 серпня міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що турбуватися не варто. Невистачаючі підручники додрукують. Стосовно класів, які навчатимуться за новою програмою, а це перший, п’ятий та десятий, очікується певна затримка. Підручники першокласники отримають в необхідній кількості до 1 жовтня, десятикласники до 1 листопада. Для п’ятикласників же усі підручники майже надруковані. Також міністр зазначила, що наразі існують проблеми з друком підручників по новій програмі з біології, хімії, історії та інформатики.

Як повідомила нашому кореспонденту заступник начальника Управління освіти міста Новомосковська Катерина Сильченко, школи міста не в повному обсязі забезпечені підручниками. Але підручники надходять, партіями, приблизно кожного третього дня.

Поки що, зазначила Катерина Сильченко, ті з школярів, які ще не отримали посібників з якихось предметів, можуть користуватися «Електронним підручником». Це рекомендує і міністерство освіти та науки України. Першокласникам же підручники знадобляться лише з жовтня. Поки що у них, зі слів керівника, адаптаційний період.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...