• Главная
  • На будівництво своїх осель мешканці району витратили 8,5 млн грн
13:51, 4 сентября 2018 г.

На будівництво своїх осель мешканці району витратили 8,5 млн грн

На будівництво своїх осель мешканці району витратили 8,5 млн грн

Майже 11 мільйонів гривень витратили цього року на капітальне будівництво з бюджету Новомосковського району та бюджетів місцевого самоврядування. Частину цієї суми спрямували на реконструкцію. Окрім цього 8, 5 мільйонів власних коштів витратили на будівництво своїх осель мешканці району.

Інформація про це розміщена на сайті Новомосковської райдержадміністрації.

Цього року ввели в експлуатацію майже 1000 квадратних метрів житлової площі власного індивідуального будівництва. Цей показник перевищує майже на 50% минулорічні.

За кошти районних бюджетів відремонтували Будинки культури в селах Хащовому та Михайлівкі, капітально відновили фасад Орлівщанської сільської ради, реконструювали та перепрофілювали в медичний центр будівлю аптеки в Орлівщині, відремонтували майже 11 тисяч метрів квадратних районних доріг.

Також провели капітальний ремонт вуличного освітлення (деяких вулиць) в селах Перещепине, Левенцівка, Новоселівка. Придбали 2 водонапірні башти для села Миколаївка, збудували водопровідну мережу в селі Мар’янівка та інше будівництво.

Частина зазначених коштів пішла на погашення кредиторської заборгованості по капітальному ремонту освітлення мікрорайону Орільський.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...