• Главная
  • Новомосковці проголосували проти підвищення тарифів на воду
16:27, 30 августа 2018 г.

Новомосковці проголосували проти підвищення тарифів на воду

Новомосковці проголосували проти підвищення тарифів на воду

30 серпня у Новомосковську відбулося відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо коригування діючих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

Оскільки цього разу актову залу металургійного коледжу заповнили саме мешканці міста, а не працівники місцевого водоканалу, зібрання проходило бурхливо. Представнику НКРЕКП в Дніпропетроській області Юлії Любинецькій, в.о. начальника КП «Новомосковськ водоканал» Дмитру Ковальову , його заступнику Віталію Дакову, головному економісту підприємства Ірині Завалинич та заступнику міського голови Костянтину Морозову довелося відповісти на численні питання містян. Люди обурювалися низькою якістю питної води в місті, вимагали краще інформувати громадськість про діяльність водоканалу та хід службового розслідування, яке розпочали після відключення місту води за борги.

Читайте також: В складовій тарифу "Новомосковськводоканал" 46% "важить" заробітна плата його працівників.

Як повідомила І. Завалинич, необхідність нового підвищення тарифів, які в Новомосковську і без того є одними з найвищих в області, зумовлена підвищенням вартості електроенергії та хлору, а також зростанням витрат на оплату праці на 16,1%. Крім того, КП «Дніпроводоканал», що постачає воду Новомосковську, підвищив її вартість з 3,522 до 4,01 гривень за кубометр.

У зв’язку з цим виникла необхідність коригування тарифів.

Згідно з проектом постанови НКРЕКП від 19 липня 2018 року, пропонуєтьсявстановити такі тарифи :

На послуги з централізованого водопостачання - 11,32 грн/куб.м. без ПДВ

На послуги з централізованого водовідведення - 13,94 грн/куб.м. без ПДВ

На послуги з централізованого постачання холодної води (з використання внутрішньобудинкових систем) - 11,81 грн/куб.м. без ПДВ

На послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 14,52 грн/куб.м. без ПДВ.

Таким чином, мешканцям приватоного сектору кубометр води коштуватиме 31,31 грн, а мешканцям багатоповерхівок доведеться платити 31,6 грн.

Учасники обговорення відмовилися підтримати чергове зростання вартості води. З 117 присутніх 114 проголосували проти, троє утрималися.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...