В складовій тарифу «Новомосковськводоканал» 46% «важить» заробітна плата його працівників

В складовій тарифу «Новомосковськводоканал» 46% «важить» заробітна плата його працівників, Алена Тищенко

В собівартості новомосковської води кошти на заробітну плату працівникам міського водоканалу становлять майже 46%. Сума оплати праці з нарахуваннями за 2017 рік склала 13 мільйонів 139 тисяч гривень.

Перелік витрат, врахованих при визначенні діючих тарифів КП «Новомосковськводоканал», розміщений на сайті підприємства.

Придбання води у інших підприємств та очищення води потужностями інших підприємств становить 35 % тарифа на воду. Минулого року на це витратили 5 мільйонів 188 тисяч гривень.

Читайте також: Новомосковськ сплатить 4 млн грн боргу за воду в розстрочку

Більше 6 % в тарифі становлять кошти на реагенти, 8 % - амортизаційні відрахування, майже 9 % - вартість електроенергії, більше 13 % - кошти на мастильно-паливні матеріали, повірку лічильників, послуги зв’язку, транспортні витрати та інше.

Довідково: протяжність водопровіднийх мереж КП «Новомосковськводоканал» майже 193 кілометри, з них ветхих майже 70 %; каналізаційних мереж – 106 кілометрів. З них відсоток ветхих – 41.

З 21 березня 2018 року в Новомосковську тариф на централізоване водопостачання становить 12,984 гривні за 1 кубічний метр води; на централізоване водовідведення 14, 376 гривень за 1 кубічний метр води.

Нагадаємо: 30 серпня 2018 року о 11.00 в приміщені актової зали Металургійного технікуму «Новомосковськводоканал» анонсує громадські слухання з обговорення коригування тарифів на воду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии