Школи Новомосковського району готові до нового навчального року

Школи Новомосковського району готові до нового навчального року

В 64 освітніх закладах Новомосковського району майже закінчені усі заплановані роботи, дії та заходи щодо нормального проходження нового навчального року та опалювального періоду.

Інформацію про це розмістили на офіційному сайті Новомосковської районної державної адміністрації.

В школах району провели повну ревізію електрообладнання та котелень. В Мар’янівській ЗОШ замінили вікна на енергоефективні, провели капітальний ремонт шиферної покрівлі Панасівського НВК, м’ якої покрівлі Попасненської ЗОШ та Миролюбівської ЗОШ, виконали гідрохімічне очищення та ремонт системи опалення Королівської та Мар’янівської ЗОШ та інше.

Для шкіл району придбали 161 вогнегасник та перевірили і перезарядили існуючі.

Деякі роботи знаходяться в стадії завершення. Наприклад, завершується будівництво модульної газової котельні в Перещепинській ЗОШ №1, тривають тендерні процедури на реконструкцію теплогенераторної станції в Губиниській ЗОШ, для декількох шкіл замовлено проекти на реконструкцію вузлів обліку.

Після тендерної процедури реконструюють теплогенераторну станцію в Орлівщанській ЗОШ, утеплять фасад навчального комплексу Перещепинський НВК «Родина», підготують до капітального ремонту Вільненську та Королівську ЗОШ та інше.

Усього для забезпечення готовності шкіл Новомосковського району до нового навчального року та опалювального періоду відділом освіти району закуплено в першому півріччі 2018 року через систему ProZozo робіт та послуг на суму 23 мільйони 186 тисяч гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии