В Новомосковській райдержадміністрації обговорили проблеми водопостачання

15 серпня відбулася зустріч керівників Новомосковської районної адміністрації та районної ради з сільськими та селищними головами, на якій обговорювали проблему водопостачання населених пунктів.

Селищні голови Черкаського, Голубівки та Гвардійського повідомили, що водопостачання в їх населених пунктах відновлено, хоч і не в повному обсязі.

Питання забезпечення мешканців селищ водою та каналізацією залишається проблемним. Районний водогін потребує ремонту. Наявних свердловин недостатньо, необхідно бурити нові. Але воду з них не завжди можна використовувати. Подекуди її хімічний склад не відповідає нормам. Зокрема, у Черкаському у воді виявили підвищений вміст заліза. Щоб зробити її придатної для пиття, потрібно додатково будувати очисні споруди.

В Голубівці існує проблема з водонапірною баштою. Резервуар, що служить вже багато років, протікає. Сільський голова О.Нездійминога повідомив, що пошкодження спробують знайти й заварити, щоб ємкість можна було використовувати знову.

Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт районного водогону. Коли проект буде готовий, шукатимуть кошти на проведення робіт. За попередніми підрахунками на це потрібно 320 млн гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии