• Главная
  • В одній зі шкіл Новомосковська призначили нового директора
09:26, 15 августа 2018 г.

В одній зі шкіл Новомосковська призначили нового директора

В одній зі шкіл Новомосковська призначили нового директора

Другий етап засідання конкурсної комісії  з визначення кандидатур на посади директорів шкіл міста пройшов в новомосковському міськвиконкомі.

 Головувала на засіданні начальник управління освіти міста Ольга Тихонова. До складу комісії увійшли представники управління освіти міста, члени виконкому та міські депутати.

Як повідомила  заступник начальника управління освіти міста Новомосковська Катерина Сильченко, другий етап конкурсу визначив, що минулорічні директори шкіл залишаються на своїх посадах й надалі. 

Зміни відбулися лише в загальноосвітній середній школі № 7.  Директором школи призначили  Олену Романовську. (Як ми вже повідомляли, на посаду директора сьомої школи претендували два кандидати).

 15 серпня управління освіти міста  укладе контракти  з призначеними директорами. В разі, коли кандидат стає директором не вперше, контракт укладається на шість років.

Катерина Сильченко також зазначила: загальний термін перебування однієї особи на посаді директора школи  не може бути довшим  за  дванадцять років.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...