• Главная
  • У Новомосковську монетизують пільги на проїзд у міському транспорті
13:25, 6 августа 2018 г.

У Новомосковську монетизують пільги на проїзд у міському транспорті

У Новомосковську планують замінити безкоштовний проїзд пільгових категорій населення у громадському транспорті щомісячними грошовими виплатами.

Проект документа оприлюднила прес-служба міськради.

Розмір виплат планують встановити із розрахунку 30 поїздок на місяць. За нинішніми тарифами на проїзд в міському транспорті це становить 180 гривень. У разі зміни вартості проїзду, розмір компенсації переглядатимуть з наступного місяця.

Кошти будуть щомісячно до 20 числа перераховувати на банківські рахунки містян. У разі смерті особи, яка отримувала виплату, кошти будуть виплачувати за повний місяць, незалежно від дати смерті.

Містяни, які одержують пенсії та державну соціальну допомогу, отримають компенсацію автоматично, без особистого звернення пільговика. Іншим пільговикам, а також батькам дітей з інвалідністю, для оформлення виплат доведеться подати заяву до міського управління праці та соціального захисту населення.

Для осіб, які мають пільги на оплату проїзду на міжміських маршрутах, розмір щомісячної виплати збільшується на 20%.

Особи з інвалідністю I групи та діти з інвалідністю (крім дітей до шести років) будуть отримувати виплати у подвійному розмірі.

Для осіб з інвалідністю I, II групи та дітей з інвалідністю (крім дітей до шести років), які навчаються у школах, ПТУ та вищих навчальних закладах або проходять реабілітацію, розмір щомісячної компенсації додатково збільшується вдвічі.

Приймати рішення про збільшення кількості поїздок, за які виплачується компенсація, або суми виплат для окремих категорій містян буде виконком міської ради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...