Гвардійське та Черкаське планують забепечити водою зі свердловин

Гвардійське та Черкаське планують забезпечити водою з альтернативних джерел. Про це йшла мова на нараді, що відбулася 31 липня у Дніпропетровській обласній раді.

Про це повідомляє сторінка Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності облради у мережі Фейсбук.

За словами керівника КП,,Райводоканал” В.Колпа, проблема забезпечення селищ водою виникла не тільки через аварійний стан частини трубопроводу від Перещепиного до смт Гвардійське та Черкаське, а й через скрутне фінансове становище.

Гвардійське та Черкаське планують забепечити водою зі свердловин , фото-1

На території обох населених пунктів наявні свердловини, які є джерелами питної води. Тому учасники наради вирішили, що в перспективі Гвардійське і Черкаське, як і інші ОТГ Новомосковського району, можуть забезпечувати себе питною водою з власних джерел.

«В нас є реальна перспектива забезпечення цих населених пунктів питною водою за рахунок свердловин, що значно дешевше й має реальну перспективу вирішення проблеми з водопостачанням. Потрібно ретельно доопрацювати цей напрямок та вивести його на пряму дистанцію вирішення. Але мене непокоїть поточна ситуація, що в людей немає води. Сьогодні ми повинні вжити конкретні заходи та взаємодіяти з усіма учасниками цього процесу щодо мобілізації всіх ресурсів, щоб завтра населення отримало воду. На днях бійці повернуться на ротацію і вони мають отримати нормальні умови» - наголосив головуючий на нараді заступник голови облради Валерій Безус.

Гвардійське та Черкаське планують забепечити водою зі свердловин , фото-2

Учасники наради обговорили термінові заходи щодо забезпечення селищводою. Керівникам органів місцевого самоврядування Новомосковського району, Черкаського та Гвардійського доручили спільно зі спеціалістами вивчити можливість водопостачання зі свердловин на території своїх громад. Чергову нараду з цього питання призначили на 21 серпня. На ній планують визначити конкретні дії для переведення селищ на водозабезпечення з власних джерел.

Гвардійське та Черкаське планують забепечити водою зі свердловин , фото-3 Гвардійське та Черкаське планують забепечити водою зі свердловин , фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии