![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:29, 18 липня 2018 р.
Новомосковські поліцейські відвідали дитячий табір
У рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку, Новомосковські поліцейські відвідали дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», в якому відпочивають діти зі всієї Дніпропетровської області.
Про це повідомляють в ГУ НП в Дніпропетровській області.
Аби уберегти дітей від можливої небезпеки під час літніх канікул, працівники поліції нагадали про правила безпечного відпочинку в літку, навчали правилам поводженню з вогнем та на водоймах.
![Новомосковські поліцейські відвідали дитячий табір , фото-1 Новомосковські поліцейські відвідали дитячий табір , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також дітям був зроблений сюрприз у вигляді організованої поїздки до Новомосковського міського історико – краєзнавчого музею ім.Петра Калнишевського, де екскурсовод ознайомила дітей із кожним залом закладу, починаючи від часів льодовикового періоду, часів козацтва та закінчуючи розповідь на тему сучасного мистецтва у неймовірному залі із великою кількістю картин місцевих художників.
![Новомосковські поліцейські відвідали дитячий табір , фото-2 Новомосковські поліцейські відвідали дитячий табір , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...