• Головна
  • "Новомосковський комсервіс" закупить обладнання за завищеною ціною?
17:10, 17 липня 2018 р.

"Новомосковський комсервіс" закупить обладнання за завищеною ціною?

"Новомосковський комсервіс" проводить тендер на закупівлю тракторів та навісного обладнання. За них підприємство готово заплатити 2,8 млн грн. Свої пропозиції подали два підприємства: ПП «ПРОТОН» з ціною 2 200 400 грн та ТОВ «Укравтозапчастина» з ціною 2 798 173 грн.

В травні комунальне підприємство відхилило пропозицію ПП «ПРОТОН», яке просило за обладнання значно нижчу ціну, посилаючись на ненадання витягу з протоколу засновників для підтвердження права підпису директора. Але, як повідомляють представники ПП «ПРОТОН», вони надали наказ про призначення директора.

Тоді «Новомосковський комсервіс» визнав переможцем тендеру ТОВ «Укравтозапчастина» з ціною майже на 600 000 грн більше.

«Після цього ми подали скаргу до Антимонопольного комітету України про неправомірність визнання переможця процедури закупівлі. На нашу думку, замовник порушив принципи здійснення закупівель через систему ProZorro», - повідомили в ПП «ПРОТОН».

Наприкінці червня АМК зобов’язав КП «Новомосковський комсервіс» скасувати рішення про відхилення тендерної документації ПП «ПРОТОН» та рішення щодо визнання ТОВ «Укравтозапчастини» переможцем.

Але 16 липня КП «Новомосковський комсервіс» знову відхилив пропозицію ПП «ПРОТОН», посилаючись на ненадання додатку.

Як повідомив керівник КП "Новомосковський комсервіс" Володимир Жилінський, учасник тендеру ПП "Протон" подав документи з порушенням вимог законодавства. Тому тендерна комісія підприємства відхилила цю тендерну пропозицію, незважаючи на зпропоновану нижчу ціну.

Зараз комунальне підприємство приймає остаточне рішення, щодо ТОВ «Укравтозапчастина».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...