![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
18:15, 14 липня 2018 р.
Новомосковські рятувальники провели рейд на полі
![Новомосковські рятувальники провели рейд на полі Новомосковські рятувальники провели рейд на полі](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Новомосковському районі тривають жнива. До них вже приєдналися всі місцеві сільгосппідприємства.
Аби не допустити втрати зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, провели профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
Так, 12 та 13 липня поточного року фахівці ДСНС разом з працівниками сільгосппідприємств СТОВ «Вільне-2002» та ТОВ «Михайлівське Плюс», розташованих на території району, провели об’їзд полів з ранніми зерновими. Оглянули стан зернозбиральної техніки, наявність первинних засобів пожежогасіння, провели профілактичні бесіди з працівниками сільгосппідприємств. Для якісного засвоєння застережень вручили відповідну наочну агітацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...