• Главная
  • Новомосковців навчали «інклюзивності в молодіжній роботі»
12:43, 9 июля 2018 г.

Новомосковців навчали «інклюзивності в молодіжній роботі»

Новомосковців навчали «інклюзивності в молодіжній роботі»

Новомосковський дитячо – молодіжний культурно-освітній центр прийняв участь у семінарі – тренінгу «Інклюзивність в молодіжній роботі», який проходив в Рівному.

На тренінг запрошувалися працівники молодіжних центрів України, педагоги-психологи, керівники та персонал спеціалізованих інтернатів: усі хто в своїй роботі має, або може мати справу з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами та іншими інклюзивними групами.

Інклюзивність в роботі вищезгаданих закладів та працівників означає забезпечення реалізації прав на освіту, на соціалізацію, на інтеграції в суспільство людей з інвалідністю, враховуючи їх особливості , їх потреби. Ці діти та молодь не повинні випадати з загального освітнього процесу та з життя суспільства.

До інклюзивних груп відносяться також національні меншини, вимушені переселенці, сексуальні меншини та інші, - ті, хто потребує захисту, розуміння та допомоги.

До речі, з 27.07. 2017 року діє закон про створення інклюзивних класів в загальноосвітніх школах. І цим питанням, згідно рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради, займається зараз управління освіти міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...