![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
15:27, 6 липня 2018 р.
У Меліоративному стерилізують бродячих собак
У селищі Меліоративне на Новомосковщині триває волонтерська акція зі стерилізації та вакцинації бродячих собак.
Безпритульні собаки давно стали проблемою для селища. Активісти сподіваються, що стерилізація дозволить зменшити їх агресивність, а надалі – й чисельність. Собак відловлюють самотужки й відвозять до однієї з ветеринарних клінік Новомосковська.
«Перша партія з 4 собак уже повернулася до селища. Наразі їх можна впізнати на вулицях по кольоровому чіпу у вусі. Зараз відвезли до клініки другу партію з шести тварин. Але вулицями селища їх бігає ще зо два десятки. Точної кількості не знає ніхто,» – розповідає волонтер Олена Швець.
![У Меліоративному стерилізують бродячих собак, фото-1 У Меліоративному стерилізують бродячих собак, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Паралельно з відловом для стерилізації волонтери підгодовують вуличних собак, облаштовують для них тимчасове житло та намагаються підшукати господарів. Завдяки зусиллям небайдужих мешканців селища вже 14 тваринок знайшли собі новий дім.
Доводиться стикатися і з випадками жорстокого поводження з чотирилапими. Днями волонтери порятували собаку, якого невідомі побили, запхнули в мішок і викинули на смітник. Тваринку встигли вчасно звільнити і тепер намагатимуться прилаштувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...