
14:21, 5 липня 2018 р.
На Новомосковщині діти-сироти безкоштовно отримають шкільну форму
111 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються в школах Новомосковського району, безкоштовно отримають нову шкільну форму. Шкільний одяг придбають за рахунок коштів районного бюджету.
Ця інформація ставла відома з системи електронних закупівель Прозорро.
Днями відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації підписав договір на поставку форменного одягу з фізичною особою-підприємцем Сисоєвим Д.М.
За умовами договору підприємець зобов ’ язаний до 31 липня 2018 року поставити 111 комплектів форми, а саме:
34 дитячих комплекти за ціною 1150 гривень;
45 підліткових комплекти за ціною 1300 гривень;
32 дорослих комплекти за ціною 1550 гривень.
У разі виникнення у замовника претензій до якості шкільної форми, постачальник повинен замінити її на товар належної якості.
Забезпечення дітей-сиріт шкільним одягом обійдеться районному бюджету у 147 тисяч 200 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
13:50
4 травня
ТОП новини
live comments feed...