У Новомосковську затвердили перспективний план роботи виконкому на ІІ півріччя 2018 року

Виконком Новомосковської міської ради затвердив перспективний план роботи на 2-е півріччя 2018 року.

Відповідне рішення опубліковане на офіційному сайті міськради.

У липні члени виконкому планують підбити підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Новомосковська за І півріччя 2018 року та затвердити заходи з нагоди святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.

На серпневому засіданні виконкому планують заслухати звіт про виконання міського бюджету та фінансово-господарчий звіт керівників комунальних підприємств міста за І півріччя, а також визначитися із програмою святкування Дня міста.

У вересні на порядку денному будуть питання готовність об’єктів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр. та початок опалювального сезону.

У жовтні члени виконкому підбиватимуть підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року та заслухають звіт про організацію

роботи в напрямку соціальної підтримки сімей/осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

В листопаді планують ухвалити проект міського бюджету на наступний рік, підбити підсумки виконання плану заходів Програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» у місті та затвердити план святкових заходів до новорічних і різдвяних свят.

У грудні на засіданні виконкому розглянуть проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік і прогнозмісцевого бюджетуна2020-2021роки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии